Třikrát KomiksFest

Na letošním Komiksfestu jsme pro dětské návštěvníky v sobotu 24. 10. v pražské MeetFactory připravili komiksové dílny k našim letošním komiksovým novinkám - knihám Na hradě Bradě a Husův dům. Také jsme v předpremiéře představili novou komiksovou revue Bublifuk.

 

Na hradě Bradě straší!
Komiksový workshop
Baron Barnabáš obývá hrad Brada se svou rodinou a nejasným počtem strašidel. Se sourozenci Bertíkem a Bibi se naučíme strašidla rozpoznávat a vypravíme se za nimi do sklepení, na půdu i na hradní cimbuří Nápady a komiksové úkoly vycházejí z komiksové knihy „Na hradě Bradě“ vydané v roce 2015 nakladatelstvím Albatros.

Tajemství Husova domu
Komiksový workshop
Pojďme si společně sestavit komiksový příběh Jana Husa! Společně zjistíme, odkud pocházel, jak vypadal, jak na škole lumpačil, jak se mu dařilo při kázáních nebo co ho trápilo při pobytu na Kozím hrádku. Postavy a kulisy si vypůjčíme z komiksové knihy „Husův dům“ vydané v roce 2015 nakladatelstvím Albatros.

Bublifuk - revue plná komiksů
Hravá prezentace nového projektu nakladatelství Triton
Chlup je zvědavá redakční myš, která se zabydlela v komiksové redakci. Takže je to ten nejpovolanější hlodavec, který může komiksumilné holky a kluky seznámit s novým projektem. Deset původních příběhů od skvělých českých tvůrců se právě chystá v nakladatelství Triton! Roboti, vlci, mušketýři, komedianti nebo vynálezci na třiceti šesti stránkách, kterými společně zalistujeme.

 

Více na stránkách Komiksfestu.