Eshop

Přes spřátelený e-shop www.kniznizrouti.cz můžete zakoupit knihy s mým podpisem. Pokud mi dáte vědět, pro koho je kniha určena, ráda do ní vepíši i osobní věnování.

Ke knihám vytvářím doprovodný kopírovatelný materiál, se kterým pracuji s dětmi na besedách. Osvědčené metody, jak malé čtenáře ve vztahu k textu aktivizovat, mají formu černobílých kopírovatelných stránek. Děti si z nich vytvoří třeba vlastní knížku (Vesmírná zásilkovna či Začarovaný Hvozd), doplní příručku práčete (Husité) či poskládají vandrovní knížku (Řemesla). Nezapomeňte si při nákupu o pracovní listy napsat. Doporučuji zejména pro učitele a knihovníky, kteří si zároveň mohou požádat o nákup na fakturu.

E-shop se nezalekne ani větší objednávky knih. Už několikrát jsem podepisovala knihy pro celou třídu. Pro prvňáky až třeťáky se pro společné ročníkové čtení hodí třeba knihy ze série Dubánci nebo Knihožrouti.

E-shop postupně rozšiřuje nabídku o knihy s podpisy dalších autorů – Štěpánky Jislové a Viktora Svobody, Lukáše Fibricha, Petra Kopla, Martina Šinkovského či Daniely Krolupperové. Přibyly i pásky přes oko pro milovníky knih o husitech nebo pexeso a puzzle s vynálezcem Alvou!