Novinky

Bratislavský SlavCon

edit

Festival SlavCon je třídenní setkání fanoušků fantastiky, historie, her a popkultury v Bratislavě a jedním z hostů jsem letos i já. Od pátku 26. 4. do neděle 28. 4. 2024 mě budete moci potkat v místě konání (Fakulta architektúry a dizajnu STU, Námestie slobody 19, Bratislava).

... více

Dva semináře v nakladatelství Portál

edit

Ještě je možné přihlašovat se na seminář Zakousněte se do knihy 29. 4. 2024 určený pro práci s dětmi 1. stupně a Fantastické psaní 21. 5. 2024 zaměřený na aktivity pro starší žáky a studenty. Oba proběhnou od 9:00 do 14:00 v příjemném podkroví nakladatelství Portál na adrese Klapkova 2, Praha 8. 

... více

Svět knihy

edit

Hned první den pražského knižního veletrhu Svět knihy se těším na setkání se čtenáři, pro které připravuji představení dvou knižních novinek. Ve čtvrtek 23.5.

... více

Hravé odpoledne v Místku

edit

JAK SE VYZNAT V KNIHÁCH? Dubánek Borek se naučil číst a teď ho všechno kolem knih a čtení zajímá.

... více

Vandrování za řemesly – rodinný den v Technickém muzeu v Brně

edit

Kde: hlavní budova muzea, Purkyňova 105, Brno – Královo Pole
Kdy: sobota 16. 3. 2024 od 10 do 17 hodin

... více

Do roku 2024 s úsměvem

edit

Čeká mě rok, ve kterém mi bude padesát, synovi třicet, dceři pětadvacet, uplyne dvacet let od vydání mé první knížky a mohu si odškrtnout deset let na volné noze. Ještě úplně nevím, jak se k takovému numerologickému zázraku postavím, ale v zásadě to vypadá, že můžu celý rok slavit.

... více

Skočte do informační džungle

edit

V listopadu vyšla v nakladatelství Pasparta má kniha Skočte do informační džungle obsahující rozehrávky pro zvyšování informační gramotnosti.

... více

Přivítali jsme knížku Dubánek a noční bouře

edit

Dubánky si oblíbili dospělí i děti, tak jsme slavnostní křest knižní novinky Dubánek a noční bouře promýšleli s ohledem na oba fanouškovské tábory. Díky nakladatelství Plivníci, které knihu vydalo, bylo dost láhví rychlých špuntů na přípitek pro každého. Tak snad se kniha bude čtenářům, kteří se v neděli 29. října sjeli do Klánovic zblízka i daleka, líbit.

... více