Novinky

Dvě dílny na knižním veletrhu

edit

Na pražském knižním veletrhu Svět knihy jsem poprvé držela v ruce audioknihu Dubánek a noční bouře, užili jsme si s Petrem Václavkem báječnou dílnu ke stejnojmenné knize a s ilustrátorkou Kačkou Illnerovou jsme premiérově vyzkoušely workshop s pracovními listy k naší novince

... více

Výtahem do příběhu

edit

Nová knížka Dalila a výtah bez dveří se směje na čtenáře z knihkupeckých pultů a já už jsem v kontaktu s knihovnami, které si ke knize objednaly putovní výstavu.

... více

Bookcon v Sokolově

edit

V sobotu 15. června 2024 se zúčastním spolu s Terezou Kadečkovou BookConu v Městské knihovně Sokolov. Od 13 do 15 hodin budeme připraveny odpovídat na všetečné otázky kolem psaní a tvorby komiksů, vyzbrojeny rozehrávkami pro aspirující tvůrce i ochotny poskytnout zpětnou vazbu k rozepsaným povídkám či rozkresleným komiksům. Přijďte zblízka, přijeďte zdaleka. 

... více

Svět knihy

edit

Hned první den pražského knižního veletrhu Svět knihy se těším na setkání se čtenáři, pro které připravuji představení dvou knižních novinek. Ve čtvrtek 23.5.

... více

Dva semináře v nakladatelství Portál

edit

Ještě je možné přihlašovat se na seminář Zakousněte se do knihy 29. 4. 2024 určený pro práci s dětmi 1. stupně a Fantastické psaní 21. 5. 2024 zaměřený na aktivity pro starší žáky a studenty. Oba proběhnou od 9:00 do 14:00 v příjemném podkroví nakladatelství Portál na adrese Klapkova 2, Praha 8. 

... více

Vyhlášení cen Audiokniha roku 2023

edit

Miluju poslech mluveného slova, ocením, když se skvělé texty dočkají excelentní interpretace. Poslední dobou sice nestíhám psát na jednotlivé tituly recenze, o to víc si užívám roli porotce ceny Audiokniha roku.

... více